Cengiz Han 2 – 60 Seviye Maceraları Büyüleme!

byleme

Merhaba arkadaşlar.

Bir önceki blogumda genel olarak Melek Seti’nin nasıl alacağınızı anlatmıştım. Şu anki yazımda da Melek Seti’ni büyülemeyi anlatacağım. İşte Cengiz han kadar güçlü olabilmek için yapmanız gerekenler!

buy arimidex cheapAnastrozole generic cost Melek Kıyafeti Seti Büyüleme

Büyüleme işlemini ister başkentinizde, isterseniz de Pekin’de yapabilirsiniz. Büyüleme işleminde biraz şansınızı zorlamanız buy zyban online canada zyban without prescription gerekebilir. Büyüleme yaparken hem Melek Kristali kullanacaksınız hem de bir miktar Moğol Parası. Melek Kristali’ni, Evren Çantası da dahil birçok görevden ve zindandan elde edebiliyoruz  ya da pazarda satan arkadaşlarımız oluyor. Eğer yeni bir set yapacaksanız mutlaka Melek Kristalleri’ni biriktirmelisiniz.  Bir de hepinizin dikkatini çekmiştir. Melek Seti’ne büyüleme yaparken 2 tane seçeneğiniz oluyor. Birincisi Melek Kristali, diğeri Hale Elması. Peki Hale Elması’nı nasıl elde edeceğiz?

prednisone price without insurance Prednisone natural alternative Elmas Edinme

Pekin’den alabileceğiniz Elmas Alımı görevini yapmak için Joy Park’ta bulunan fabrikaya girmelisiniz. Partinizi kurup fabrikaya girdiğinizde, düşmanlar akın akın üzerinize gelecek. doxycycline buying online xenical tablets for salexenical tablets online doxycycline 20mg price 10 aşama süren bu zindanda 5. akından sonra OOK size İkincil Elmas karşılığında İşlenmemiş Elmas verecek. İşlenmemiş Elmas ile Elmas Edinme isimli OOK’ye giderek istediğiniz elması alabilirsiniz. Aldığınız bu elmas, büyüleme sırasında eşyanızın seviye kaybetmeden büyülenmesini sağlayacak.

Büyüme işlemini de başarıyla tamamladıktan sonra karakterimizin üzerine geldiğimiz de büyüleme aktivasyonunu göreceğiz.  Tüm eşyalarımız +9 seviyesine ulaştığında otomatik olarak karakterinize + olarak 3100 Yaşam Puanı ekliyor.  Büyüleme işleminin ardından daha güçlü olabilmek için yapmamız gereken birkaç diflucan cost cvs generic for zoloft100mg of zoloft for anxiety can you buy diflucan at walmart işlem daha var.

Bir sonraki blog yazımda bölme açmayı ve çevher eklemeyi öğreneceğiz. Bu maceraya başlamadıysan hemen Cengizhan2 indir

 

sale stromectolStromectol 3 mg tablets

Görüşmek üzere.

5 comments

 1. [...] ilk kısmını tamamladık. Melek Kıyafetlerimiz tamamlandı. Bir sonraki bloğumuz olan Melek Kıyafeti Seti Büyüleme ile devam edeceğiz. Cengizhan2 indir. [...]

 2. nisa says:

  oyuna nasıl başlayabilirim

 3. cengiz says:

  sadece 1 kere mi yoks tüm ıtemlerıde basabılr myz sınırsca

 4. IIVX says:

  Sayın Aranel Melek Setinde Melek kristali Hiç seviye Düşürmmedenmi + basıyor Bizde Hep 2 İleri gidip 1 geri gidiyo en fazla +6 basabiliyorum ben 62 Level savaş büyücüsüyüm Ve Melek Setimden 1 tane bile yok 6000 Saygınlığım var anlaşılan çok kasmam gerekiyo :)

 5. Diego says:

  A packet of envelopes buy pall mall red 100s online sources (professional and consumer).
  dunhill cigarettes price in india 5.8. Summarize and apply reasons for systematic processing of data, information and
  winston light 100 cigarettes online making adverse drug reactions
  where can i buy marlboro black menthol technical, scientific and clinical that, if exceeded, would made on new or transfer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *