Ramazan Bayramı Etkinlikleri

100 tp

Herkese hayırlı bayramlar! :)

Bayram boyunca neler yapacağız hızlıca sizlere anlatmak istiyorum. Bayram boyunca yani 3 gün boyunca tüm oyuncularımızı sevindirecek bir etkinliğimiz var.  8 Ağustos Perşembe günü başlayacak ve 10 Ağustos Cumartesi günü sona erecek, %100 Tecrübe Puanı Etkinliği bayram boyunca sizler için açık olacak. Artık Antik Kalıntılar için sırada mı beklersiniz, partinizi kurup 3 gün boyunca üçgüç zindanına mı girersiniz size kalmış bir şey. :)

Etkinliklerimizin bir diğeri ise Canlı Yayın’da yapılacak olan Çürük Ruh hediyeleri olacak. Canlı yayını takip edenler, Çürük Ruh kazanma şanslarını ellerinde tutuyor olacak. Etkinliğimize  katıldığınızda hem sorularınıza cevaplar alacaksınız, hemde geçen yayınımızda da söylediğim gibi 300 kişiye ulaşır isek beşer beşer Çürük doxycycline hyclate saledoxycycline buying online Ruh kazana bileceksiniz. :)

Sizlerin için kazançlı bir bayram olacak diye düşünüyorum. Belki Pekin’de ya da başkentleriniz de baş düşmanları, Kral Haidu’yu, Buda’yı diflucan generic branddiflucan next day delivery ve en değerli düşman olan Ares’i görebilirsiniz.

zoloft cost per pill100mg of zoloft for anxiety

Yerinizde olsam bayram boyunca bilgisayar başından ayrılmam. :) Cengiz han orlistat purchase buy stromectolStromectol 3 mg tablets orlistat generic alternatives oyununa başlamamış herekse son bir çağrı! Cengiz han indir ve hemen etkinliklerden yararlan.

Tekrar herkese buy zyban tablets buy zyban cheap iyi bayramlar dilerim.

8 comments

  1. Cheap Youth nfl Jerseys outlet, Wholesale Youth nfl Jerseys for sale from china official factory.

  2. Buy Replica nfl Jerseys from us is a wise choice. We are professional nfl Jerseys wholesale in China with good reputation.

  3. Cheap Nike nfl Jerseys Online Free Shipping

  4. Cheap nfl 2013 Hats online for sale, China nfl wholesale supply center.

  5. Plate Network’s device types are generally as stimulating for the reason that encoding. Based upon your wants, you may opt for a model together with Digital video recorder, Hd tv, twin the tuners, or simply these. Of course, even if you select the most rudimentary types, you will get to utilize the suitable method guideline, exciting TV, along with adult head of hair.
    Chaussure Louis Vuitton

  6. Buy 2013 Authentic nfl Jerseys to get lowest price, fast free shipping and 100% product gurantee!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *